Aktualności

Podejrzany o kradzież wózka dziecięcego zatrzymany - młodzi rodzice byli bardzo zadowoleni z odzyskania „pojazdu” dziecka

Data publikacji 25.08.2022

Niespełna 3 godziny wystarczyło ostrołęckim policjantom na zatrzymanie sprawcy kradzieży wózka dziecięcego. Niezwykle potrzebny przy opiece nad małym dzieckiem wózek został przez policjantów odzyskany ku dużemu zadowoleniu szczęśliwych rodziców.

W miniony wtorek do dyżurnego ostrołęckich policjantów zadzwoniła młoda mama i zgłosiła kradzież wózka dziecięcego o wartości 1300 złotych. Dodała, że wózek znajdował się na klatce w bloku przy ul. Dobrzańskiego, był zabezpieczony wejściem zamkiem elektronicznym z domofonem. Po przekazanym zgłoszeniu sprawą zajęli się szybko policjanci, którzy w tym dniu pełnili dyżur kryminalny w ostrołęckiej jednostce policji.


Policjanci już po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia wytypowali podejrzewanego o kradzież mężczyznę, którym okazał się nim 41 - letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Niespełna 3 godziny później policjanci „odwiedzili” go w jego mieszkaniu, gdzie znaleźli skradziony wózek.  Amator cudzej własności został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.


41 - latek usłyszał już zarzut kradzieży do którego popełnienia się przyznał. Odzyskany jakże potrzebny przy wychowaniu małego dziecka wózek został przekazany zadowolonym z jego odzyskania młodym rodzicom.  


kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony