Aktualności

Policjanci z Ostrołęki odzyskali skradziony samochód

Data publikacji 18.05.2022

Sprawne działania policjantów z ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego pozwoliły na odzyskanie skradzionego z terenu Ostrołęki samochodu marki renault. Odzyskany przez policjantów pojazd został już przekazany właścicielce. Funkcjonariusze ustalili już tożsamość sprawcy tej kradzieży. Jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.

W miniony piątek dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące kradzieży pojazdu marki renault. Pojazd był zaparkowany na jednymo z parkingów na terenie Ostrołęki.

Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia w sprawę włączyli się policjanci z ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego, którzy krok po kroku sprawdzali każdy szczegół tej kradzieży.

Kolejne dni, to kolejne żmudne, ale konieczne policyjne czynności, dzięki którym policjanci szybko ustalili miejsce jego ukrycia pojazdu.

 Skradzione renault zostało odnalezione  przez kryminalnych w lesie w rejonie Laskowca. Odzyskane auto po wykonaniu niezbędnych czynności został przekazany właścicielce.

Ponadto funkcjonariusze ustalili już tożsamość sprawcy tej kradzieży, jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.

Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony