Aktualności

Paczki od ostrołęckich policjantów dla potrzebującej pomocy rodziny z Ukrainy

Data publikacji 02.03.2022

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przekazali paczki dla rodziny z małymi dziećmi, która uciekła przed wojną na Ukrainie. W komendzie została zorganizowana zbiórka, podczas której zebrano odzież zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz artykuły codziennego użytku. Rzeczy już zostały przekazane rodzinie z tróją małych dzieci w wieku 2,5 i 6 lat, która obecnie przebywa u mieszkańców Ostrołęki. Potrzebujący nie kryli wzruszenia z policyjnej zbiórki.

Ostrołęccy policjanci bardzo szybko zareagowali na tragedię, jaka spotkała naszych wschodnich sąsiadów. W Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce zorganizowali zbiórkę odzieży. Mundurowi pamiętali także o najmłodszych, szukających wraz z opiekunami schronienia w naszym kraju. Dlatego w paczkach oprócz dziecięcej odzieży znalazły się także, m.in. gry planszowe i zabawki.

Rzeczy były zbierane dla rodziny z trójką małych dzieci w wieku 2,5 i 6 lat, która została przyjęta pod „dach” mieszkańców Ostrołęki i tam otoczona opieką.

Potrzebne przedmioty zostały przekazane na terenie ostrołęckiej komendy wolontariuszce i trafiły już do potrzebującej pomocy rodziny z Ukrainy, która nie kryła swojego wzruszenia z policyjnej zbiórki.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony