Aktualności

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości – został zatrzymany przez ostrołęckich policjantów

Data publikacji 30.11.2021

Policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego, dzięki bardzo dobrej znajomości osób poszukiwanych wczoraj zatrzymali kolejną z nich. Akcja zatrzymania została przeprowadzona na terenie gm. Olszewo - Borki. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego był poszukiwany do odbycia kary pół roku pozbawienia wolności, trafił już do Zakładu Karnego i nie uniknie w ten sposób odpowiedzialności karnej.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce każdego dnia konsekwentnie pracują nad zatrzymaniami osób ukrywających się przed organami ścigania i instytucjami wymiaru sprawiedliwości.

Jest to ważne, aby każda taka osoba nie uniknęła odpowiedzialności karnej za swoje czyny. Wczoraj mundurowi z ostrołęckiego wydziału patrolowego przeprowadzili kolejną akcję w tym zakresie.

W jej wyniku na terenie gm. Olszewo - Borki zatrzymali 47 - letniego mieszkańca naszego powiatu, który był poszukiwany do odbycia kary pół roku więzienia. Poszukiwany po wykonaniu niezbędnych czynności został doprowadzony do Zakładu Karnego, w którym spędzi najbliższe pół roku zgodnie z zasadzonym wyrokiem.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony