Aktualności

Ogromne siły zaangażowane w poszukiwania 72 – letniego mieszkańca Ostrołęki – widziałeś mężczyznę – poinformuj o tym policję

Data publikacji 01.10.2021

Trwa wyścig z czasem za zaginionym Edwardem Cybulskim. Policjanci oraz Strażacy w dalszym ciągu prowadzą zakrojone na szeroką skalę poszukiwania za zaginionym ostrołęczaninem. Akcja poszukiwawcza prowadzona jest z ziemi i powietrza. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez grzybiarza w minioną sobotę w lesie pomiędzy m. Kamianką, a Lipianką. Ponawiamy apel do naszych mieszkańców o pomoc, być może ktoś widział mężczyznę. Wszystkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do dyżurnego ostrołęckich policjantów pod bezpośredni numer telefonu 47 704 14 24.

Mężczyzna zaginął 23 września około południa. Od początku w jego poszukiwania zostały zaangażowane duże siły. Policjanci wspólnie ze Strażakami i Grupą Ratowniczą Nadzieja sprawdzali miejsca do których zaginiony mógł się udać. Przeczesywane były także okoliczne lasy. Policjanci sprawdzają każdy sygnał, który napływa od Państwa. Do tej pory przeszukano prawie 400 hektarów powierzchni.

Dziś także kilkudziesięciu policjantów i strażaków prowadzi działania poszukiwawcze w rejonie m. Lipianka i Kamianka. Działania prowadzone są zarówno z ziemi jak i powietrza. Wytypowany teren jest sprawdzany przez policyjny dron. Wykorzystywany jest także pies służbowy oraz quady, dzięki którym jest możliwość dostania się w trudny teren.Wszystko po to, aby jak najszybciej odnaleźć zaginionego meżczyznę.

PRZYPOMINAMY:W chwili zaginięcia Edward Cybulski ubrany był w szarą, grubą bluzę bawełnianą zapinaną na zamek, beżową czapkę z daszkiem, czarne spodnie materiałowe i czarne pantofle. Mężczyzna ma problemy z pamięcią.

Rysopis: 170 cm wzrostu; siwe, krótkie włosy; broda, wąsy i ciemne oczy.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat zaginionego proszone są o pilny kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod bezpośredni numer telefonu 47 704 14 24.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 

Powrót na górę strony