Aktualności

Policjanci odnaleźli zaginiona 13 – latkę po całonocnych poszukiwaniach

Data publikacji 10.09.2021

Do policjantów zgłosiła się zaniepokojona mama, która poinformowała o zaginięciu jej 13-letniej córki. Po całonocnych poszukiwaniach policjanci z Ostrołęki dziś około godziny 11 odnaleźli nastolatkę całą i zdrową. Do akcji poszukiwawczej wezwano także funkcjonariuszy mających w tym czasie wolne. Komenda Miejska Policji w Ostrołęce dziękuje wszystkim zaangażowanym osobom oraz mediom lokalnym, za błyskawiczne udostępnienie naszej informacji o zaginięciu.

Wczoraj wieczorem do ostrołęckich policjantów zwróciła się o pomoc zaniepokojona mama nastolatki. Z jej relacji wynikało, że jej 13-letnia córka wyszła rano z domu i do niego nie powróciła.

Natychmiast po przyjęciu zgłoszenia policjanci ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy włączyli się w poszukiwania nastolatki. Żeby zwiększyć ilość osób biorących udział w poszukiwaniach w jednostce policji ogłoszony został alarm na który stawili się policjanci będący w tym czasie na wolnym.

Informacja o zaginięciu wraz z rysopisem zaginionej została natychmiast przekazana do lokalnych mediów.

Funkcjonariusze zarówno umundurowani, jak i ci po cywilnemu kontrolowali miejsca gromadzenia się młodzieży oraz sprawdzali adresy pod które nastolatka mogła się udać.

Informacja wraz z rysopisem została przekazana do Komisariatu Policji w Myszyńcu, posterunków policji i jednostek ościennych. Funkcjonariusze przeczesywali także pobliskie parki.

Na szczęście dziś około godziny 11 całonocne poszukiwania przyniosły oczekiwany efekt. 13 – latka cała i zdrowa została odnaleziona na jednej z ulic Ostrołęki przez Naczelnika Wydziału Patrolowego oraz Zastępcę Naczelnika Wydziału Sztab Policji.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom oraz mediom lokalnym, za błyskawiczne udostępnienie naszej informacji o zaginięciu.

kom. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony