Aktualności

Zapraszamy na akcję krwiodawstwa przy Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce!

Data publikacji 19.08.2021

W piątek - 27 sierpnia br., o godzinie 9.30, na parkingu przed Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, ruszy kolejna akcja krwiodawstwa pn. „Siła w jedności”. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta i powiatu ostrołęckiego do udziału w akcji, która niewątpliwie ratuje życie osobom potrzebującym krwi i pomaga im w powrocie do zdrowia!

Zbliżająca się akcja krwiodawstwa pn. „Siła w jedności” objęta została patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce – mł. insp. Mirosława Olszewskiego.

Zorganizowana zostanie przez Klub Honorowych Dawców Krwi „Ostrołęcki Legion”, „Szkolne Koło Honorowych Dawców Krwi Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce przy Ostrołęckim Legionie” oraz Wojewódzki Zarząd w Radomiu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji - przy wsparciu partnerów i sponsorów akcji.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej akcji krwiodawstwa.

Zapraszamy nie tylko osoby oddające krew, lecz również członków ich rodzin – szczególnie najmłodszych, którzy w czasie trwania akcji, na placu przed Komendą Miejską Policji w Ostrołęce, będą mogli obejrzeć m. in. sprzęt służbowy oraz pojazdy służbowe.

Czas oczekiwania na pobranie krwi umili wszystkim dobrze nam znany i lubiany – Piotr Grzyb. Akcja potrwa do godziny 13.00.

 

______________________________

autor: st. asp. Krzysztof Kolator

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce

Powrót na górę strony