Aktualności

Agresor groził pozbawieniem życia w lokalu gastronomicznym - na pomoc ruszyli ostrołęccy policjanci

Data publikacji 06.07.2021

Sprawna akcja przeprowadzona przez policjantów z ostrołęckiego wydziału patrolowego pozwoliła na szybkie zatrzymanie mężczyzny, który wczoraj wszczął awanturę w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Ostrołęki podczas, której groził osobom pozbawieniem życia. Funkcjonariusze obezwładnili agresora, ostatecznie został osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj około godziny 13:30 dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał pilne wezwanie do jednego z lokali gastronomicznych znajdującego się w centrum miasta. Osoba zgłaszająca poinformowała, że do lokalu wszedł mężczyzna i zaczął się zachowywać agresywnie. Ponadto trzaskał drzwiami i groził znajdującej się tam kobiecie i mężczyźnie pozbawieniem życia.

Po chwili na miejscu byli wywiadowcy z ostrołęckiego wydziału patrolowego, którzy natychmiast obezwładnili mężczyznę, okazał się nim 22 - letni ostrołęczanin. Przestraszone osoby potwierdziły informację przekazane przez osobę zgłaszającą.

22 - latek został przetransportowany do jednostki policji, gdzie po wykonanych czynnościach został osadzony w policyjnym areszcie.

Jeszcze dziś usłyszy zarzut, m.in. gróźb pozbawienia życia. Zgodnie z kodeksem karnym te przestępstwo jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 

Powrót na górę strony