Aktualności

„Dzień Dziecka” z ostrołęckimi policjantami

Data publikacji 02.06.2021

Ostatnie dni to wesoły, kolorowy czas związany ze świętowaniem „Dnia Dziecka” – najważniejszego dnia w roku, z punktu widzenia najmłodszych członków naszych rodzin. Przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce – niebiescy przyjaciele dzieci, wzięli udział w obchodach tego dnia. Sprawiło to dzieciom wiele radości. Życzymy wszystkim samych takich pozytywnych dni w roku i niegasnącego uśmiechu!

Ostrołęccy policjanci – niebiescy przyjaciele wszystkich dzieci, wzięli udział w miniony weekend w świętowaniu „Dnia Dziecka” przy szkole podstawowej w Obierwii, a wczoraj również w Myszyńcu i Łysych.

Mundurowi rozdawali elementy odblaskowe przekazane przez Klub Honorowych Dawców Krwi Ostrołęcki Legion, rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie oraz prezentowali wyposażenie i sprzęt transportowy wykorzystywane w codziennej służbie przez naszych policjantów.

Policjanci wywołali wiele uśmiechu na twarzach dzieci, rodziców i opiekunów. Życzymy wszystkim wyłącznie pozytywnych chwil i radosnego nastroju.

 

 

Autor: asp. Krzysztof Kolator

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce

Powrót na górę strony