Aktualności

Wspólne działania dla bezpieczeństwa mieszkańców gminy Myszyniec

Data publikacji 06.04.2021

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-edukacyjne poświęcone bezpieczeństwu mieszkańców gminy Myszyniec. Będzie ono dostępne on-line na takich samych zasadach, jak sesje Rady Miejskiej. Serdecznie zapraszamy!

Komendant Komisariatu Policji w Myszyńcu - kom. Agnieszka Pawelczyk wraz z Burmistrzem Myszyńca – Panią Elżbietą Abramczyk, Przewodniczącym Rady Miejskiej – Panem Sławomirem Archackim i Przewodniczącą Komisji – Panią Małgorzatą Brodzik zapraszają na posiedzenie Komisji Infrastruktury, Przedsiębiorczości i Rolnictwa, w formie on-line, które odbędzie się w najbliższy piątek – 9 kwietnia br. o godzinie 12.00.

W posiedzeniu tym będzie uczestniczył asp. Krzysztof Kolator z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, który poruszy tematy związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem mieszkańców gminy Myszyniec i przekaże informacje na temat metod działania różnego rodzaju oszustów.

Posiedzenie komisji będzie transmitowane on-line na takich samych zasadach, jak sesje Rady Miejskiej w Myszyńcu. Ponadto zostanie utrwalone i będzie dostępne dla naszych mieszkańców na stronie Urzędu Miejskiego w Myszyńcu.

W dniu posiedzenia Komisji, na stronie Urzędu Miejskiego będzie dostępny link do transmisji on-line.

Serdecznie zapraszamy!

 

Powrót na górę strony