Aktualności

Dzielnicowi promowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym w postaci noszenia odblasków akcja ,,Świeć przykładem”

Data publikacji 12.02.2021

Pamiętajmy, że kluczem do naszego bezpieczeństwa jest nasza widoczność. Dlatego apelujemy do Państwa o korzystanie z elementów odblaskowych zarówno w obszarze zabudowanym, jak i poza nim. Ostatnie tego typu działania przeprowadzili dzielnicowi z gm. Lelis.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji KMP w Ostrołęce w porozumieniu z Panią Sołtys Wsi Szkwa w gminie Lelis, spotkali się z niektórymi mieszkańcami tej miejscowości w ramach akcji Świeć Przykładem.

Policjanci przekazali mieszkańcom oraz na ręce Pani Sołtys elementy odblaskowe zakupione przez Marszałka Województwa Mazowieckiego i Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Odblaski trafiły do naszej Komendy dzięki uprzejmości Klubu HDK Legion w Ostrołęce. Przy okazji tego spotkania, policjanci przekazali również ulotki informacyjno-edukacyjne w ramach "Dnia Bezpiecznego Internetu" i akcji ostrołęckiej Policji "Nie daj szansy złodziejowi - zabezpiecz swój rower".

Ulotki i elementy odblaskowe trafią do wszystkich mieszkańców tej miejscowości - m.in. za pośrednictwem Pani Sołtys. Życzymy pełni bezpieczeństwa podczas przemieszczania się po naszych drogach, jak również w sieci Internet.

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 

Powrót na górę strony