Aktualności

Miły gest od mieszkanki miejscowości oddalonej o 400 km

Data publikacji 12.02.2021

Cieszy nas fakt, że informacja dotycząca przygotowanego przez policjantów z Ostrołęki kalendarza charytatywnego wspierającego dzieci wymagające opieki rozeszła się po terenie całego kraju. Dowodem tego jest miły gest, który nadesłała do ostrołęckiej jednostki mieszkanka Ostrowa Wielkopolskiego, do której również trafił kalendarz. Oprócz życzeń Pani o dużym sercu wysłała także słodkości dla dzieci, które wystąpiły w kalendarzu. Dziękujemy za tak serdeczny gest. Zachęcamy do nabycia ostatnich sztuk kalendarza.

Korzystając z okazji ostrołęccy policjanci serdecznie dziękują mieszkańcom miasta, powiatu, ale jak pokazuje powyższy przykład całej Polski za otrzymane dla dzieci wymagających opieki wsparcie. Cieszymy się, że tyle osób wsparło szlachetną inicjatywę, jaką bez wątpienia jest pomoc dzieciom, która będzie bardzo pomocna np. w ich rehabilitacji.

Wczoraj policjanci otrzymali miłą niespodziankę od mieszkanki Ostrowa Wielkopolskiego, który jest oddalony od Ostrołęki o prawie 400 kilometrów. Mieszkanka tego miasta zamówiła w drodze wysyłkowej charytatywny kalendarz, który tak jej się spodobał, że wczoraj przysłała do ostrołęckiej jednostki paczkę. W przesyłce była kartka z życzeniami oraz słodkości dla dzieci, które brały udział w sesji fotograficznej do kalendarza.

Serdecznie dziękujemy zarówno za wsparcie, w postaci nabycia kalendarza, jak i nadesłany miły gest. Wszystkie nadesłane słodycze zostaną przekazane dla dzieci.

Kalendarz wspiera rodziny koleżanek i kolegów – policjantek i policjantów - pełniących służbę w ostrołęckiej komendzie i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore.

Jednoczenie informujemy, że z 1 000 sztuk pozostało już tylko do nabycia kilkadziesiąt. Dlatego zachęcamy do nabycia ostatnich sztuk kalendarza.  

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka
 

 

Powrót na górę strony