Aktualności

Śmiertelny wypadek drogowy na terenie gm. Myszyniec

Data publikacji 25.01.2021

Policjanci pod nadzorem Prokuratora pracują na miejscu wypadku drogowego do którego doszło dziś rano w miejscowości Zdunek. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką niestety jedna osoba pomimo podjętej reanimacji zmarła. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, policjanci wspólnie ze strażakami wyznaczyli objazdy przez miejscowość Zalesie. Prosimy o ostrożność i stosowanie się do sygnałów funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Dziś o godzinie 7:40 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie dotyczące poważnego wypadku drogowego w miejscowości Zdunek ( gm. Myszyniec). Według osoby zgłaszającej w wypadku bierze udział pojazd osobowy i ciężarowe volvo.

Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu, ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego oraz służby ratunkowe, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca osobową kią 27 - letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego jadąc od Myszyńca w kierunku Zawad na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym volvo. Niestety pomimo podjętej reanimacji kobieta zmarła. Kierowca ciężarówki 36 - letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego był trzeźwy.  

Policjanci na miejscu pod nadzorem Prokuratora prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego wypadku, wykonują, m.in. oględziny samego miejsca zdarzenia, jak i pojazdów biorących w nim udział, szkice oraz zdjęcia.

Aktualnie droga w tym miejscu wypadku jest zablokowana, policjanci wraz ze strażakami kierują ruchem na wytyczone przez miejscowość Zalesie.

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony