Aktualności

,,Ostatni dzwonek” na nabycie charytatywnego kalendarza

Data publikacji 22.01.2021

Nie posiadasz jeszcze kalendarza? Przypominamy, że w dalszym ciągu jest dostępny kalendarz charytatywny przygotowany przez ostrołęckich policjantów. Dochód z jego dystrybucji zostanie przeznaczony na wsparcie rodzin koleżanek i kolegów – policjantek i policjantów - pełniących służbę w naszej komendzie i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore. W kalendarzu znajdziemy profesjonalne zdjęcia wykonane, m.in. na policyjnej strzelnicy. Jest także możliwość otrzymania kalendarza w formie wysyłkowej. Zachęcamy wszystkie osoby o dużym sercu do nabycia kalendarza.

Dziękując za dotychczasowe okazane wsparcie informujemy, że w dalszym ciągu jest możliwość nabycia niezwykłego, ponieważ charytatywnego kalendarza, który oprócz tego, że doskonale spełnia swoją funkcję jest także wsparciem dla rodzin policjantów z ostrołęckiej jednostki, którzy mają na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore.

W kalendarzu znajdziemy mnóstwo atrakcyjnych zdjęć, które będą pokazywały pracę policjantów w poszczególnych komórkach organizacyjnych naszej komendy oraz ich dzieci, są tam zdjęcia wykonane, m.in. na policyjnej strzelnicy, znajdziemy tam też zdjęcia z policyjną maskotką komisarzem Kurpikiem oraz policyjnymi czworonogami.

Dotychczas zostało już rozkolportowanych kilkaset egzemplarzy kalendarza. Przypominamy także, że jego dystrybucja jest zorganizowana w taki sposób, aby każda osoba, która będzie chciała wesprzeć tą inicjatywę mogła to zrobić. Kalendarz, który będzie przekazywany w formie podziękowania za okazane dla dzieci wsparcie, można otrzymać go w naszej jednostce, ale jest także zorganizowane otrzymanie go w drodze wysyłkowej.

Podziękowaniem za każdą przekazaną wpłatę będzie kalendarz, który powstał dzięki wsparciu niezawodnych sponsorów i partnerów:

- Jakub Subczyński „Supelek Fotografia”,

- „ErgoHestia Ubezpieczenia Sikorscy S.C.”,

- Stanisław Kubeł Starosta Ostrołęcki,

- Łukasz Kulik Prezydent Miasta Ostrołęka,

- „Oscar” dealer samochodów osobowych i dostawczych,

- „Hexan” Agencja Reklamy,

- Edyta Zajkowska „Zakład Fryzjerski”,

- Monika Antczak - makijaż.

Zamówienia na kalendarz charytatywny można składać telefonicznie pod numerem telefonu 47 704 14 89, bądź też mailowo pod adresem: nieletni.kmpostroleka@ra.policja.gov.pl

Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 

 

 

Powrót na górę strony