Aktualności

Podejrzany o kradzież BMW – zatrzymany przez policjantów z Myszyńca

Data publikacji 14.03.2017

Skuteczne działania policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu pozwoliły na zatrzymanie mężczyzny podejrzewanego o kradzież bmw już po kilku godzinach od zgłoszenia kradzieży. On i jego kolega dodatkowo odpowiedzą także za jazdę w stanie nietrzeźwości.

W niedzielny poranek dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie o kradzieży BMW z jednej z posesji na terenie naszego powiatu. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z posterunków policji, a także ,, kryminalnych” z Ostrołęki.

Informacja o kradzieży pojazdu została przekazana także do wszystkich patroli oraz komend ościennych.

W wyniku podjętych intensywnych działań na jednej ze stacji paliw na terenie naszego powiatu policjanci z Myszyńca odnaleźli skradziony pojazd. W jego środku znajdowało się dwóch mieszkańców naszego powiatu w wieku 27 i 46 lat – obydwaj byli nietrzeźwi, zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Po analizie zapisu monitoringu ze stacji   paliw oraz przesłuchaniu świadków oprócz zarzutu kradzieży, który usłyszał 27 - latek obydwaj mężczyźni usłyszeli wczoraj także zarzuty kierowania pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą mundurowi z posterunku policji w Łysych.

 

mł. asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony