Aktualności

Policjanci z Ostrołęki na podium

Data publikacji 30.11.2020

Kolejni funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zajęli czołowe miejsca podczas zawodów sportowych. Mowa tu o policjantach z ostrołęckiego wydziału patrolowego, którzy zdecydowanie wygrali walki podczas gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów organizowanej przez Fight Academy Ostroleka, wystartowali policjanci z Wydziału Patrolowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Mowa tu o sierż. Łukaszu Miłek oraz st. post. Łukaszu Ceberek.

Obydwaj policjanci swoje walki wygrali z dużą przewagą. Łukasz Miłek pokonał swojego rywala w formule Kickboxingu, natomiast Łukasz Ceberek w boksie.

To wyróżniający się policjanci - mówi Zastępca Naczelnika Wydziału Patrolowego kom. Robert Stypinski - cieszę się że mam takich funkcjonariuszy, którzy wielokrotnie swoją postawą udowodnili, że bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla nich sprawą priorytetową.

Ponadto sierż. Łukasz Miłek zajął w 2017 roku 1 miejsce na zunifikowanych Mistrzostwach Polski federaci kickboxingu w kat. Ufr – 80 kg, 2 miejsce w kategorii Kick light – 80 kg oraz wygrał w tym roku Kurpiowską Kuźnię Mistrzów.

Z kolei st. post Łukasz Ceberek zajmował w ciągu ostatnich lat czołowe miejsca w formule junior MMA, m.in. na Mistrzostwach Mazowsza w Wołominie, Pucharze Polski w Sochaczewie oraz otwartym Pucharze Warmii i Mazur w Barczewie. Ostatnie zwycięstwo odniósł także na ostrołęckiej gali kilka dni temu.

Oprócz bardzo dobrych osiągnięć sportowych policjanci osiągają także bardzo dobre wyniki w swojej służbie. Mundurowi wielokrotnie zatrzymywali osoby na gorącym uczynku popełniania przestępstw i wykroczeń. Ponadto st. post. Łukasz Ceberek będąc jeszcze na kursie podstawowym w szkole Policji wracając do domu ujął pijanego kierowcę, który jechał całą szerokością jezdni zmuszając innych kierowców do zjeżdżania na pobocze.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony