Aktualności

Ostrołęccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego

Data publikacji 18.09.2020

Wzmóżmy czujność i koncentrację podczas przemieszczania się po drogach Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a szczególnie na drogach o wzmożonym ruchu pojazdów. Na drodze krajowej nr 53 doszło dzisiaj do poważnego wypadku. W Szwendrowym Moście zderzyły się dwie osobówki – Nissan i Peugeot. Droga była całkowicie zablokowana przez kilka godzin, a strażacy kierowali pojazdy na objazd przez miejscowości Łazy i Szwendrowy Most. Apelujemy o ostrożność!

Dzisiaj, tuż po godzinie 11.00, na drodze krajowej nr 53, w miejscowości Szwendrowy Most gmina Lelis doszło do poważnego zdarzenia z udziałem samochodów osobowych - Nissana i Peugeota. Pojazdy te przemieszczały się w przeciwnych kierunkach.

Wstępne ustalenia naszych policjantów wskazują, że kierujący Nissanem jadąc od strony Kadzidła, w miejscu, gdzie kończył się zakręt drogi w prawą stronę, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Peugeotem.

Siła uderzenia była tak duża, że Peugeot obrócił się przodem w kierunku Ostrołęki. Podróżowało nim małżeństwo z małym (około rocznym) dzieckiem. Kierujący Nissanem jechał sam.

Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia, tj. trzy osoby dorosłe i małe dziecko zostały zabrane do szpitali w Ostrołęce i Przasnyszu.

Ostrołęccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Trasa K53 jest już przejezdna od około godziny 15.00.

______________________________

asp. Krzysztof Kolator

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce

Powrót na górę strony