Aktualności

Policjanci z Myszyńca odzyskali kradziony pojazd

Data publikacji 30.07.2020

Czujność i spostrzegawczość policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu pozwoliła na odnalezienie pojazdu, który jak się okazało został skradziony z terenu innego powiatu. Odzyskany samochód już został przekazany prawowitemu właścicielowi, który nie krył zadowolenia z faktu jego odzyskania. To kolejne bardzo działania ostrołęckich policjantów dzięki któremu właściciele odzyskują skradzione mienie.

Cała sytuacja miała miejsce wczoraj w godzinach rannych. Około godziny 6 rano policjanci wracający z interwencji domowej zauważyli w Myszyńcu na ul. Reymonta zaparkowanego opla.

Pojazd miał włączone światła pozycyjne oraz lekko uchyloną szybę. Zarówno w pojeździe, jak i w jego rejonie nie było żadnych osób. Policjanci postanowili sprawdzić tą sytuację, jak się w trakcie czynności okazało ta decyzja okazała się słuszna.

Po sprawdzeniu auta w policyjnej bazie danych okazało się, że został on skradziony minionej nocy w terenu powiatu szczycieńskiego.

Na miejscu policjanci przeprowadzili niezbędne czynności z udziałem technika kryminalistyki, po czym pojazd został przekazany zadowolonemu z faktu odzyskania samochodu właścicielowi.

Policjanci z Myszyńca po raz kolejny udowodnili duże zaangażowanie w wypełnianie obowiązków służbowych, dzięki czemu skradzione mienie powróciło do prawowitego właściciela.

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 

 

 

Powrót na górę strony