Aktualności

Poszukiwany do odbycia kilku lat pozbawienia wolność zatrzymany

Data publikacji 24.07.2020

Dzięki sprawnym działaniom mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce 47 - letni mieszkaniec naszego powiatu, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości nie uniknie odpowiedzialności za przestępstwa, których się dopuścił. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Myszyńcu. Mężczyzna jeszcze wczoraj został doprowadzony do Zakładu Karnego.

Wśród wielu różnych czynności policyjnych, które na co dzień wykonują policjanci jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych.

 Funkcjonariusze z Myszyńca ustalili, że na terenie naszego powiatu przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Policjanci ustalili miejsce jego przebywania i wczoraj przystąpili do jego zatrzymania. Akcja została przeprowadzona na terenie jednej z posesji na terenie naszego powiatu.

Mężczyzna był kompletnie zaskoczony szybką akcją mundurowych, przewieziono go do komendy, skąd po czynnościach został doprowadzony do zakładu karnego.

Po raz kolejny duże zaangażowanie ostrołęckich policjantów spowodowało, że osoby poszukiwane nie unikną odpowiedzialności karnej.

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony