Aktualności

Podejrzany o kradzież perfum został przez zatrzymany przez ostrołęckich policjantów

Data publikacji 25.05.2020

Duża spostrzegawczość i czujność podczas pełnionej służby policjantów z wydziału patrolowego pozwoliła na zatrzymanie podejrzanego o kradzież w jednej z drogerii perfum. Dzięki profesjonalnym działaniom mundurowych młody mieszkaniec naszego miasta nie uniknie odpowiedzialności.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce został poinformowany, że w w minioną sobotę z jednej z ostrołęckich drogerii młody mężczyzna ukradł perfumy. Policjanci pojechali na miejsce i ustalili rysopis sprawcy, który został przekazany do wszystkich patroli na terenie naszego miasta i powiatu.

Komunikat o zdarzeniu był także przekazywany podczas odpraw do służby policjantów. Już następnego dnia rano policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego pełniąc służbę po cywilnemu na ul. Starosty Kosa w Ostrołęce zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał sprawcy kradzieży perfum. Mundurowi postanowili to sprawdzić.

Decyzja o tym okazała się ,,strzałem w 10”, ponieważ podczas wstępnych czynności mężczyzna przyznał się do kradzieży, przetransportowano go do komendy policji i niebawem odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

 

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 

 

Powrót na górę strony