Aktualności

Zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu ul. Granicznej i Ławskiej

Data publikacji 20.04.2020

Dość niefortunnie zaczął się tydzień dla dwóch kierowców, którzy ,,spotkali się” dziś na skrzyżowaniu ul. Granicznej i Ławskiej. Niestety w wyniku kolizji obydwa pojazdy zostały uszkodzone, na szczęście żaden z kierowców nie odniósł obrażeń. Prosimy, aby podczas wykonywania manewru włączania się do ruchu zachować maksymalną ostrożność i skupienie. To właśnie ten manewr jest jedną z głównych przyczyn wszystkich zdarzeń drogowych na naszym terenie.

O zdarzeniu dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony dziś kwadrans przed godzina 8 rano. Jak wynika z ustaleń policjantów z ostrołęckiej drogówki kierujący toyotą 65 - letni mieszkaniec naszego powiatu wyjeżdżając z ul. Ławskiej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem hyundai 42 - letniemu również mieszkańcowi naszego powiatu, który poruszał się ul. Graniczną.

Na szczęście oprócz uszkodzeń samochodów żaden z uczestników tego zdarzenia nie doznał obrażeń. Sprawca kierujący toyotą otrzymał mandat w wysokości 220 złotych i 6 punktów karnych.

Jeszcze raz apelujemy o ostrożność na drodze.

 

podkom. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony