Aktualności

Policjanci z Ostrołęki zatrzymali agresywnego mieszkańca Ostrołęki, który niszczył ubrania w centrum handlowym

Data publikacji 11.03.2020

Szybka interwencja policjantów z Ostrołęki pozwoliła na zatrzymanie pijanego mężczyzny, który wczoraj umyślnie zniszczył garnitury i koszule w jednej z ostrołęckich galerii handlowych powodując straty na kilka tysięcy złotych. Ostatecznie krewki ostrołęczanin został osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce został powiadomiony, że mężczyzna w jednym z ostrołęckich centrum handlowych niszczy garnitury.

 Na miejscu już po kilku minutach byli policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Policjanci obezwładnili podejrzanego o te przestępstwo mężczyznę, okazał się nim 46 – letni ostrołęczanin.

Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu i był bardzo pobudzony. Policjanci obezwładnili go i przewieźli do ostrołęckiej jednostki. Alkomat wykazał w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Właściciel wstępnie wycenił zniszczone garnitury i koszule na kwotę 3000 złotych.

Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu prawdopodobnie jeszcze dziś usłyszy zarzut dotyczący zniszczenia mienia.

 

podkom. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony