Aktualności

Tragiczny w skutkach wypadek w Serafinie

Data publikacji 02.03.2020

Niestety pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować kierującego motocyklem, który wczoraj jadąc od Lipnik w kierunku drogi W 645 stracił panowanie na jednośladem uderzył w krawężnik, a następnie zjeżdżając do rowu w skarpę. Na miejscu pod nadzorem prokuratora policjanci do późnych godzin wieczornych wykonywali czynności skierowane na wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego wypadku.

O zdarzeniu dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony wczoraj o godzinie 17:25. Po wysłuchaniu relacji osoby zgłaszającej i ciężkiego stanu osoby poszkodowanej na miejsce skierowano policjantów z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego, którzy na co dzień obsługują najpoważniejsze zdarzenia.

Według wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem honda o pojemności 110 cm3 45 – letni mieszkaniec naszego powiatu jadąc od Lipnik w rejonie skrzyżowania z drogą W645 stracił panowanie nad pojazdem uderzył w krawężnik, a następnie zjeżdżając do rowu w skarpę.

Niestety pomimo długiej reanimacji mężczyzna zmarł. Na miejsce przybył także prokurator oraz technik kryminalistyki.

Żeby wyjaśnić wszystkie przyczyny tego wypadku policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali szereg czynności procesowych do późnych godzin nocnych, m.in. zdjęcia, szkice, przesłuchanie świadka, a także szczegółowe oględziny zarówno miejsca wypadku, jak i jednośladu.

 

podkom. Tomasz Żerański

 

Powrót na górę strony