Aktualności

Ostrołęccy policjanci zwalczają przestępczość narkotykową

Data publikacji 29.01.2020

Kolejne realizacje ostrołęckich policjantów wymierzone w przestępczość narkotykową pozwoliły na zatrzymanie mężczyzny, który posiadał przy sobie narkotyki. Po wykonaniu niezbędnych czynności osoba została osadzona w policyjnym areszcie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mężczyzn na terenie Ostrołęki może posiadać narkotyki.

Sprawnie przeprowadzona akcja kryminalnych pozwoliła wczoraj na jednej z ulic Ostrołęki na zatrzymanie w wytypowanym miejscu mężczyzny. 30 - letni ostrołęczanin posiadał przy sobie susz roślinny, który po jego wstępnym zbadaniu okazał się być marihuaną.

W związku z powyższym mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie jeszcze dziś 30 - latek usłyszy zarzut art. 62 ust 1 z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, czyli posiadania narkotyków.

Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo - śledczego.

 

Powrót na górę strony