Aktualności

Zaatakował bez powodu nożem - został obezwładniony i zatrzymany przez ostrołęckich policjantów

Data publikacji 14.01.2020

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zatrzymali 40-latka, który w klatce jednego z bloków przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zaatakował nieznanego mu mężczyznę. Poszkodowany w wyniku ataku agresora doznał zranienia dłoni i brzucha.

Wczoraj kwadrans przed godz. 18 dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony o ataku agresora w jednym z bloków na terenie miasta. Zgłaszająca oświadczyła, że jej męża zaatakował obcy mężczyzna używając noża. Na miejscu już po chwili byli policjanci z wydziału patrolowego, którzy w klatce zastali 27-letniego mieszkańca Ostrołęki, który miał skaleczoną dłoń, powierzchowne rany okolic brzucha oraz pociętą kurtkę.

Według wstępnych ustaleń poczynionych na miejscu wynikało, że gdy pokrzywdzony 27-latek szedł po schodach, bez żadnego powodu został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę, który zaczął zadawać ciosy nożem. Po odparciu ataku przez poszkodowanego sprawca uciekł.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce szybko ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec Ostrołęki. Został on zatrzymany w mieszkaniu tego samego bloku. Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo-śledczego.

 

podkom. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony