Aktualności

Ostrołęccy policjanci zwalczają przestępczość narkotykową

Data publikacji 30.12.2019

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce cały czas prowadzą działania wymierzone w zwalczanie przestępczości narkotykowej. Ostatnie tego rodzaju działania miały miejsce w miniony piątek. W ich efekcie policjanci z posterunku policji w Goworowie zabezpieczyli marihuanę. Do sprawy zatrzymano młodego mieszkańca naszego powiatu, który usłyszał już zarzut posiadania narkotyków i przyznali się do ich popełnienia.

Policjanci z posterunku policji w Goworowie, którzy na co dzień, m.in. zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z młodych mężczyzn na terenie naszego powiatu może posiadać narkotyki.

Sprawnie przeprowadzona policyjna akcja pozwoliła w miniony piątek na zatrzymanie w wytypowanym miejscu młodego mężczyzny. Jak się okazało, ustalenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. W trakcie przeszukania mężczyzny przy 20 – latku znaleziono torebkę foliową z zawartością  suszu roślinnego, który po jego wstępnym zbadaniu okazał się być marihuaną.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie i przedstawiono mu zarzut art. 62 ust 1 z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, czyli posiadania narkotyków, do którego się przyznał.

Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce prowadzą goworowscy policjanci.

 

podkom. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony