Aktualności

Wypadek z udziałem ,,osobówki’’ i samochodu ciężarowego

Data publikacji 10.10.2019

88 – letni mężczyzna został z obrażeniami ciała zabrany do szpitala w wyniku wypadku drogowego do którego doszło dziś w nocy na drodze krajowej k-61 (gm. Olszewo – Borki). Na miejscu wypadku pracowało kilka patroli ostrołęckiej drogówki, a także funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego.

Informacja o wypadku dotarła do ostrołęckich policjantów dziś około godziny 3:00 w nocy. Według osoby zgłaszającej w zdarzeniu miał brać udział samochód osobowy i ciężarówka.

Na miejsce pojechali ostrołęccy policjanci i służby ratunkowe. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący ciężarowym volvem wraz z naczepą 26 - letni mieszkaniec naszego powiatu jadąc od Ostrołęki w kierunku Różana uderzył w tył nieoświetlonego fiata, który częściową stał na jezdni.

 Za jego kierownicą siedział 88 – letni mieszkaniec naszego powiatu. W wyniku zdarzenia mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na miejsce przybyli także funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy, natomiast od Seniora została pobrana krew do badań.

Dalsze czynności w tej sprawie mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

 

podkom. Tomasz Żerański

 

Powrót na górę strony