Aktualności

Zderzenie osobówki z motocyklistą – prosimy o ostrożność

Data publikacji 13.09.2019

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego do którego doszło dziś na drodze krajowej K-53. Na miejscu pracują policjanci z ostrołęckiej drogówki oraz posterunku policji z Kadzidła. Ruch odbywa się w tej chwili wahadłowo. Prosimy o ostrożność, koncentrowanie uwagi na drodze, a nie na ,,oglądaniu” miejsca zdarzenia, ponieważ często właśnie w taki sposób dochodzi do kolejnych niebezpiecznych sytuacji. Prosimy także o skupienie podczas wykonywania takich manewrów jak np skrętu, czy też włączanie się do ruchu. Pamiętajmy, że nasze zagapienie może kosztować kogoś życie.

Dziś popołudniu dyżurny ostrołęckich policjantów został poinformowany o wypadku drogowym na drodze krajowej K – 53. Na miejsce skierowano policjantów z Kadzidła, ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń kierująca audi 29 – letnia mieszkanka naszego powiatu jadąc od Kadzidła podczas wykonywania manewru skrętu w lewo do posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który  w tym czasie ją wyprzedzał. W wyniku zdarzenia 24 – letni motocyklista z terenu naszego powiatu został zabrany do szpitala.

W tej chwili ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Prosimy o ostrożność. Na miejscu w celu jak najszybszego udrożnienia drogi pracują policjanci z ostrołęckiej drogówki i posterunku policji w Kadzidle.

 

podkom. Tomasz Żeranski

 

Powrót na górę strony