Aktualności

Wypadek śmiertelny - droga krajowa K53 zablokowana

Data publikacji 24.07.2019

84-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zmarł w wyniku potrącenia do którego doszło dziś po godz. 11 ma drodze krajowej w Myszyńcu Starym. Droga jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy i kierują ruchem. W celu jak najszybszego udrożnienia drogi na miejscu pracuje pod nadzorem prokuratora kilka policyjnych patroli. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi drogę, a nie na obserwowanie miejsca zdarzenia.

Dzisiaj po godz.11 do dyżurnego ostrołęckiej komendy wpłynęła informacja o wypadku drogowym w Myszyńcu Starym na drodze krajowej K53. Na miejsce skierowano policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu, ostrołęckiej drogówki oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń wynika, że kierujący vw (76 lat), jadąc od Szczytna w kierunku Ostrołęki, potrącił na skrzyżowaniu jadącego w tym samym kierunku 84-letniego rowerzystę. Pomimo podjętej reanimacji kierujacy jednośladem zmarł. Kierujący autem był trzeźwy. W tej chwili policjanci prowadzą czynności na miejscu wypadku. Ostrołęcka drogówka pod nadzorem prokuratora wykonuje czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia, natomiast pozostali policjanci wyznaczyli wraz ze strażą pożarną objazdy i kierują ruchem. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14:30.

Prosimy o ostrożność!

Autor: asp. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony