Aktualności

Stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo - nie żyje młody mężczyzna

Data publikacji 01.07.2019

Niestety tragicznie rozpoczął się sobotni poranek. W wyniku wypadku do którego doszło na drodze krajowej k - 53 zginął 21 - letni ostrołęczanin. Jeszcze raz apelujemy o ostrożność i skupienie na drodze. Wyciągajmy także wnioski z poprzednich tego typu zdarzeń.

O wypadku w miejscowości Antonie dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony kilka minut przed godzina 5:00. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący seatem, jadąc od strony Kadzidła w kierunku Ostrołęki na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, następnie na lewą część jezdni. Ostatecznie auto prawą stroną uderzyło w drzewo. Niestety w wyniku zdarzenia kierowca 21 - letni mieszkaniec Ostrołęki zginął na miejscu.

W celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia na miejscu wypadku przez kilka godzin  pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Apelujemy do wszystkich o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Nie dajmy się zwieść dobrym warunkom atmosferycznym. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może kosztować nas najwyższą cenę.

asp. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony