Aktualności

Poszukujemy świadków uszkodzenia pojazdów oraz kolizji

Data publikacji 24.05.2019

Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału prewencji prowadzą postępowania dotyczące uszkodzenia dwóch zaparkowanych samochodów oraz rowerzysty, który spowodował kolizje z autem i uciekł. Wszystkie osoby posiadające informacje na temat powyższych zdarzeń proszone są o kontakt dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numerem telefonu (29) 760 -14 - 24.

Do pierwszego uszkodzenia zaparkowanego samochodu doszło 13 maja br. Około godziny 11:00 na jednym z parkingów w Ostrołęce przy ul. Hallera. Kierujący czarnym vw passatem o początkowych numerach rejestracyjnych EOP(?)87 podczas parkowania uszkodził prawidłowo zaparkowanego forda mondeo i odjechał z miejsca zdarzenia.  

Podobne zdarzenie miało miejsce 20 maja br. pomiędzy godzinami 10:50 - 14:55 na parkingu przy al. Jana Pawła II. ( parking samochodowy na terenie szpitala w rejonie schodów). W tym przypadku także nieznany sprawca pojazdu uszkodził zaparkowanego vw polo i odjechał z miejsca.

Ostatnie zdarzenie to kolizja rowerzysty z autem w dniu 20 maja bieżącego roku o godzinie 7:30 w Ostrołęce na ul. Gomulickiego ( skrzyżowanie z ul. Kilińskiego), tu także jadący na czarnym  z czerwonymi wstawkami rowerze górskim mężczyzna w wieku około 20 lat, wzrost 170 cm, włosy czarne, ciemna cera, nieduży zarost uderzył w kia picanto i uciekł z miejsca kolizji.

 

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat powyższych zdarzeń proszone są o kontakt dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numerem telefonu (29) 760 - 14 - 24.

asp. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony