Aktualności

Profilaktyka na rozpoczęcie sezonu motocyklowego – piknik na plaży miejskiej

Data publikacji 14.05.2019

W minioną sobotę, ostrołęccy policjanci wzięli udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Nie zabrakło pytań na temat służby w Policji oraz chętnych do odwiedzenia stanowiska profilaktycznego. Uczestnicy pikniku mogli skorzystać z symulatora jazdy motorowerem oraz przyjrzeć się z bliska sprzętowi wykorzystywanemu na co dzień w policyjnej służbie.

Organizatorzy pikniku zaprosili do współudziału w jego organizacji służby mundurowe, tj. Policję, Grupę Ratowniczą „Nadzieja”, Straż Pożarną, Legię Nadnarwiańską, Funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Przytułach Starych, Wojsko Polskie i Nadleśnictwo Ostrołęka. Dzięki temu, na uczestników tej imprezy, prócz pięknych motocykli i samochodów, które można było obejrzeć, czekało wiele atrakcji związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem naszych mieszkańców.

Dzięki symulatorowi jazdy na motorowerze miłośnicy jazdy na ,,dwóch kółkach" w różnym wieku mogli w sposób całkowicie bezpieczny doskonalić swoje umiejętności.

 

 

Powrót na górę strony