Aktualności

Kolejne działania ostrołęckich policjantów w walce z przestępczością narkotykową

Data publikacji 06.05.2019

Dzięki policjantom z ostrołęckiego wydziału patrolowego ponownie kilkaset porcji handlowych narkotyków nie trafi do sprzedaży. Zabezpieczono, m.in. kokainę, amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy. Do sprawy zatrzymano młodego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

W ubiegłym tygodniu po raz kolejny zostały przeprowadzone szeroko zakrojone działania ostrołęckich policjantów skierowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej.

Efektem działań było zatrzymanie w minioną środę około godziny 20:00 na ul. F. Nila w Ostrołęce przez funkcjonariuszy z wydziału patrolowego młodego mężczyzny, które przewoził autem ukryte w różnych miejscach pojazdu narkotyki w postaci kokainy, ekstazy i marihuany.

Mężczyzną okazał się być 26 – letni mieszkaniec naszego powiatu. Ponadto w miejscu jego zamieszkania zabezpieczono prawie 50 gramów amfetaminy oraz małą wagę elektroniczną, która mogła być wykorzystywana do porcjowania narkotyków.

Łącznie zabezpieczono ponad 200 porcji handlowych narkotyków oraz kilkadziesiąt tabletek ekstazy.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, usłyszał już zarzut posiadania narkotyków i przyznał się do jego popełnienia.

Dalsze działania pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce prowadza policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

 

asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

 

 

 

Powrót na górę strony