Aktualności

Podziękowania dla mediów - dzięki bardzo dobrej współpracy ustalono sprawcę zdarzenia drogowego

Data publikacji 23.04.2019

Serdecznie dziękujemy wszystkim mediom, które zamieściły informacje dotyczącą uszkodzenia zaparkowanego pojazdu przez pojazd, który odjechał z miejsca zdarzenia. Dzięki komunikatowi prasowemu sprawca zdarzenia nie uniknął odpowiedzialności karnej i właściciel uszkodzonego na znaczną kwotę pojazdu nie będzie musiał naprawić auta na własny koszt.

Do zdarzenia doszło w czwartek 18 kwietnia ok. godz. 20.30 na osiedlu Centrum w Ostrołęce. Według relacji świadków kierujący prawdopodobnie fordem uderzył w zaparkowanego dostawczego peugeota i odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku zdarzenia dość poważnemu uszkodzeniu uległa przednia część peugeota, wyniku czego zaczęły z niego wyciekać płyny eksploatacyjne.

W związku z tym ostrołęccy policjanci zamieścili na swojej stronie komunikat prasowy dotyczący tego zdarzenia, który został on pobrany i zamieszczony przez większość lokalnych mediów.

Dzięki temu jeszcze tego samego dnia policjanci otrzymali informację o prawdopodobnym sprawcy tego zdarzenia. Po przeczytaniu informacji w mediach do ostrołęckiej komendy zgłosił się także sprawca tego zdarzenia, okazał się nim 42 - letni ostrołęczanin.

Został on ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a do jego konta zostało przypisanych 6 punktów karnych.

Dziękujemy mediom za bardzo dobrą współpracę.

 

asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony