Aktualności

Posiadasz wiedzę na temat tych zdarzeń – prosimy o kontakt z policją

Data publikacji 10.04.2019

Tak naprawdę każdy z nas może przyczynić się do ustalenia sprawców kosztownych i uciążliwych dla właścicieli zdarzeń jakimi są np. uszkodzenia pojazdów i odjechanie z miejsca zdarzenia bez pozostawienia choćby informacji z numerem telefonu. Wydaje, że każdy kto spowoduje taką kolizję wie jak powinien się zachować w takich sytuacjach, jednak praktyka pokazuje, że niestety tak nie jest. Osoby, które mają wiedzę na ten temat zamieszczonych zdarzeń lub były ich świadkami, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce (tel. 029-760-14-24 lub 997) - dziękujemy.

Pierwsze zdarzenia miało w dniach 23-25 marca br. w godzinach 12:00 - 7:30, gdzie na jednym z parkingów na ul. Celulozowej uszkodzono opla corse. W tym samym czasie doszło do uszkodzenia instalacji elektrycznej w vw lupo, który był zaparkowany na ul. Zawadzkiego w Ostrołęce.

 

Kolejne zgłoszenie dotyczy umyślnego porysowania górnej części klapy bagażnika w vw jetta. Zdarzenie miało miejsce w dniach 31.03.-01.04.19, pojazd był zaparkowany na jednym z parkingów przy ul. Blachnickiego.

Do ostatniego zdarzenia doszło w dniach 2-3.04.19 w godzinach 18-00 : 9:30 na parkingu samochodowym przy ul. Goworowskiej w Ostrołęce, gdzie z opla corsy zostały skradzione 4 kołpaki o wartości 150 złotych.

 

Powodując nawet ,,parkingową kolizję” powinniśmy zachować się odpowiedzialnie. Jeśli nie ma właściciela auta, które uszkodziliśmy na miejscu powinniśmy zostawić nawet ,,za wycieraczką” kartkę informująca o zaistniałej sytuacji i nasze dane kontaktowe.

 

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na temat powyższych zdarzeń, proszone są o kontakt z dyżurnym ostrołęckiej komendy pod numerem telefonu (29) 760-14-24.

Jednocześnie dziękujemy Państwu za dotychczasowe sygnały. Dzięki nim sprawcy tego typu zdarzeń zostali pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

 

asp. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony