Aktualności

Skradziony rower trafił już do właściciela

Data publikacji 04.01.2017

Dzięki spostrzegawczości jednego z mieszkańców naszego miasta i publikacji o zdarzeniu za pośrednictwem lokalnych mediów rower został przekazany prawowitemu właścicielowi

Wczoraj została opublikowana wraz ze zdjęciem poglądowym informacja o rowerze, który w poniedziałek został skradziony spod jednego ze sklepów na terenie Ostrołęki. Rower był pozostawiony przed sklepem na kilka minut, był niezabezpieczony.

Wczoraj około godziny 20:00 czujny mieszkaniec naszego miasta rozpoznał rower, który znajdował się na jednej z klatek schodowych niedaleko od miejsca kradzieży i  wszystkim powiadomił policję. Pod wskazany adres wysłano funkcjonariuszy. Na miejsce dotarł także powiadomiony właściciel roweru, który rozpoznał swój jednoślad, który został mu przekazany. Sprawą w dalszym ciągu zajmują się policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego.

Pamiętajmy o właściwym zabezpieczeniu naszego jednośladu, nawet jeśli pozastawiamy go tylko na ,, chwilę”.

 

 

mł. asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony