Aktualności

Jak właściwie kierować ludźmi? – seminarium w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce

Data publikacji 24.02.2019

W minioną środę, w Sali Konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, odbyło się Seminarium Naukowe pn. „Efektywność stylów kierowania, a problem współczesnej osobowości”. W seminarium wzięli udział policjanci z KMP w Ostrołęce, KPP w Ciechanowie, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu, Pułtusku i Wyszkowie.

Wydarzenie to zainicjował Komendant Miejski Policji w Ostrołęce – nadkom. Krzysztof Szymański i Rektor Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku dr Roman Gawrych – pedagog specjalny.

Tematyką Seminarium były:

  • „Pożądane i niepożądane style kierowania ludźmi” – referat na ten temat poprowadził dr Roman Gawrych, pedagog specjalny, Rektor Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku oraz
  • „Emocje i kierowanie uwagą a maksymalna efektywność działania” – referat prof. zw. dr hab. Zbigniewa Endlera, Prorektora ds. Strategii i Rozwoju Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku.

 

Seminarium to odbyło się w ramach uzupełnienia doskonalenia zawodowego kadry kierowniczej wymienionych jednostek Policji. Było okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności w zakresie nowoczesnych form zarządzania, co przekłada się na jeszcze sprawniejsze działanie ostrołęckiej Policji.

 

Serdecznie dziękujemy dr Romanowi Gawrychowi i prof. zw. dr hab. Zbigniewowi Endlerowi za profesjonalne i ciekawe zilustrowanie zagadnień związanych z szeroko rozumianym kierowaniem ludźmi.

 

asp. Krzysztof Kolator

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce

Powrót na górę strony