Aktualności

Dzielnicowi z Ostrołęki udaremnili wprowadzenie ,,na rynek” narkotyków

Data publikacji 09.10.2018

Dzięki skutecznym działaniom funkcjonariuszy z ostrołęckiego rewiru dzielnicowych blisko 200 porcji handlowych narkotyków nie trafi do sprzedaży. Do sprawy zatrzymano mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna wczoraj usłyszał już zarzut posiadania narkotyków i przyznał się do jego popełnienia.

Każdego dnia funkcjonariusze ze wszystkich wydziałów Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce pracują nad zwalczaniem przestępczości narkotykowej na terenie naszego miasta i powiatu. Ważną rolę w tym aspekcie odgrywają policjanci tzw. pierwszego kontaktu, czyli dzielnicowi.

W minioną niedzielę potwierdzili oni fakt, że bardzo dobrze znają swoje rejony służbowe. Mundurowi ustalili, że w jednym z domów na terenie naszego powiatu mężczyzna może posiadać narkotyki.

W wyniku czynności podjętych przez funkcjonariuszy zabezpieczono prawie 200 porcji handlowych suszu roślinnego, który po jego wstępnym zbadaniu okazał się być marihuaną.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, wczoraj usłyszał zarzut posiadania narkotyków i przyznał się do jego popełnienia.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

 

asp. T. Żerański

Powrót na górę strony