Aktualności

Młody agresor będzie odpowiadał przed sądem – został zatrzymany na gorącym uczynku

Data publikacji 08.10.2018

Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce i osób postronnych i mieszkaniec naszego miasta, który w piątkowe popołudnie demolował jeden ze sklepów nie uniknie odpowiedzialności.

W miniony piątek o godzinie 20:30 policjanci odebrali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który miał demolować jeden ze sklepów przy ul. Goworowskiej. Na miejscu już po chwili byli policjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego. Według wstępnych ustaleń 37 - letni ostrołęczanin chciał wyjść ze sklepu ze skradzionym towarem. Obsługa mając już wielokrotnie do czynienia z tym mężczyzną zamknęła drzwi wejściowe uniemożliwiając mu opuszczenie sklepu.

Wtedy mężczyzna stał się bardzo agresywny, zaczął rzucać, m.in. drabiną i produktami w automatycznej drzwi sklepu uszkadzając je. Będący na miejscu świadek zdarzenia interweniował. Dzięki jego i policjantów interwencji agresor został obezwładniony, założono mu kajdanki i osadzono w policyjnym areszcie. Straty spowodowane przez 37 – latka wyniosły około 1000 złotych.

W niedługim czasie mężczyzna odpowie przed sądem nie tylko za kradzież, ale także  za zniszczenie mienia.


asp. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony