Aktualności

Widziałeś kto spowodował stłuczkę? - Zgłoś się na policję

Data publikacji 31.08.2018

Policjanci z ostrołęckiego wydziału wykroczeń szukają sprawcy spowodowania kolizji drogowej, po której kierujący ,,pickupem” odjechał z miejsca zdarzenia. Osoby, które mają wiedzę na temat tych zdarzeń, lub były jego bezpośrednimi świadkami, proszone są o przekazanie takiej informacji Dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przy ul. Korczaka 16 pod numer tel. 029-760-14-24 , lub kontakt z osobą prowadzącą sprawy, tel. 029-760-14-97.

W dniu 06.08.2018 roku ok. godz. 13:15 na rondzie turbinowym ul. Goworowska Korczaka doszło do uszkodzenia pojazdu marki Mitsubishi Colt.  Kierujący pojazdem typu pickup koloru czarnego nie zastosował się do znaku A-7 i uderzył w bok pojazdu Mitsubishi po czym odjechał z miejsca w kierunku ul. Korczaka.

Pamiętajmy, że w sytuacji, kiedy będziemy uczestnikami takiego zdarzenie oprócz naszego bezpieczeństwa bardzo ważne jest zapamiętanie szczegółów takiego pojazdu, m.in. pełnych jego numerów rejestracyjnych.

Niestety w ostatnich tego typu przypadkach poszkodowani nie są w stanie podać pełnych numerów rejestracyjnych pojazdów, które w nich uderzyły, a w niektórych przypadkach nawet koloru, w sytuacji, kiedy pojazd na chwilę zatrzymał się obok nich. Rozumiemy, że to jest spowodowane stresem, dlatego prosimy o zachowanie spokoju i nie poddawanie się emocjom.

Zapamiętanie numeru rejestracyjnego pozwoli na szybką identyfikację takiego pojazdu i ,,wizytę” policjantów, dzięki temu takie osoby nie unikną odpowiedzialności.


asp. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony