Aktualności

Bez prawa jazdy spowodował poważny wypadek drogowy – prosimy kierowców o odpowiedzialność

Data publikacji 02.07.2018

Dwie osoby z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło dziś w rejonie miejscowości Przystań. Prawdopodobny sprawca zdarzenia w ogóle nie powinien poruszać się samochodem, ponieważ nie posiadał prawa jazdy.

Dziś około godziny 8:00 dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony o wypadku drogowym, który miał miejsce dziś na trasie Nowa Wieś Zachodnia – Przystań. Na miejsce skierowano policjantów z ,,drogówki” oraz służby ratunkowe.

Według wstępnych ustaleń kierujący mercedesem 22 - letni mieszkaniec naszego powiatu jadąc mercedesem od strony Nowej Wsi Zachodniej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka dostawczym fordem, którym kierował 33 – latek również z terenu naszego powiatu.

W wyniku zdarzenia obydwaj kierowcy z poważnymi obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala. W trakcie czynności okazało się, że 22 – latek w ogóle nie powinien jechać pojazdem, ponieważ nigdy nie posiadał prawa jazdy.

Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

 

asp. Tomasz Żerański

 

 

 

 

Powrót na górę strony