Aktualności

Podsumowanie działań ,,Alkohol i Narkotyki

Data publikacji 13.12.2016

Wczoraj na drogach naszego naszego miasta i powiatu policjanci przeprowadzili działania pod nazwą ,,Alkohol - Narkotyki”. Mundurowi, podczas kontroli drogowych sprawdzali, m.in. trzeźwość kierujących.

Podczas prowadzonych działań policjanci przeprowadzili 130 kontroli trzeźwości. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wszystkie osoby były trzeźw

Takie działania na terenie naszego miasta i powiatu prowadzone są cyklicznie. Ich celem jest eliminowanie kierujących będących pod działaniem alkoholu lub podobnie działających do alkoholu środków, a tym samym poprawa bezpieczeństwa na drogach. Jeszcze raz apelujemy, aby nie dopuszczać do kierowania pojazdami nietrzeźwych kierowców i zawsze reagować, gdy widzimy, że za kierownicę wsiada osoba pijana, bądź pod działaniem innych środków odurzających.

 

 

mł. asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony