Aktualności

DEBATA SPOŁECZNA W GMINIE LELIS – ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW

Data publikacji 02.03.2018

Komendant Miejski Policji w Ostrołęce nadkom. Krzysztof Szymański oraz Wójt Gminy Lelis Pan Stefan Prusik serdecznie zapraszają na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie tej gminy. Debata odbędzie się 6 marca o godzinie 13:00 w Centrum Kultury Biblioteki i Sportu ul. Szkolna 48.

Jedną z metod zwiększenia bezpieczeństwa są debaty społeczne, które  oparte są na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Dlatego już w najbliższy piątek zapraszamy mieszkańców Gminy Lelis do udziału w ewaluacyjnej debacie powiatowej, która odbędzie się  w najbliższy piątek  godz. 13:00 w  Centrum Kultury Biblioteki i Sportu przy ul. Szkolna 48

Podczas  debaty omówiona zostanie realizacja wniosków z debaty powiatowej organizowanej w dniu 12 czerwca ubiegłego roku, poruszone zostaną także tematy związane z poprawą bezpieczeństwa w różnych obszarach.

W trakcie spotkania mieszkańcom zostanie zaprezentowana również  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja ,, Moja Komenda” oraz program ,,Dzielnicowy bliżej nas". Aplikację  pozwalają każdemu mieszkańcowi mieć wpływ na bezpieczeństwo oraz na szybki i wygodny  kontakt z dzielnicowym.   

Serdecznie zapraszamy do wzięcia  udziału w debacie.

 

asp. Tomasz Żerański

 

Powrót na górę strony