Aktualności

Trwa konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2017 – zachęcamy do głosowania

Data publikacji 17.01.2018

Do końca stycznia br. mieszkańcy naszego miasta i powiatu mogą oddawać swoje głosy na dzielnicowych, w trwającym konkursie na „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2017 Roku”. W IX już edycji konkursu, o ten zaszczytny tytuł, rywalizuje 29 dzielnicowych z terenu Ostrołęki i całego powiatu ostrołęckiego. Zachęcamy wszystkich do głosowania.

Każdy dzielnicowy w sposób bezpośredni bierze udział w życiu społeczności lokalnej, ponieważ jest najbliżej spraw obywateli oraz ich problemów. Jest policjantem „pierwszego kontaktu” w swoim rejonie służbowym. Jako pierwszy diagnozuje zjawiska patologiczne i kryminalne w środowisku.

 

W IX już edycji konkursu, jedynym i bardzo ważnym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety, skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa.

Mieszkańcy naszego miasta i powiatu mogą oddawać swoje głosy w formie elektronicznej za pomocą strony internetowej KMP w Ostrołęce, link: ,,Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2017" - ANKIETA    oraz lokalnych mediów.

Przypominamy również, że na stronie KMP w Ostrołęce:

 Link: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wos/ w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY można znaleźć informacje o rewirach i kontaktach do wszystkich dzielnicowych ostrołęckiej komendy policji.

Do chwili obecnej najwięcej, bo już ponad pół tysiąca głosów otrzymał dzielnicowy z terenu gminy Goworowo asp. sztab. Sławomir Subczyński.

 

Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania z aplikacji ,,Moja Komenda”, która pozwala nam w bardzo łatwy i szybki sposób skontaktować się z ,,naszym” dzielnicowym oraz ,,Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, dzięki której każdy z nas może mieć wpływ na bezpieczeństwo w miejscu naszego zamieszkania.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 10 lutego 2018 roku. Zapraszamy do głosowania.

 

asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony