Aktualności

,,Wskaż miejsca najbardziej zagrożone oraz czy czujesz się bezpiecznie’’ – to jedne z zagadnień trwającego konkursu na ,,Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017”

Data publikacji 11.01.2018

Już ponad 1000 głosów oddano na ,,Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017” – tylko od ,,naszych” mieszkańców zależy, kto wygra tegoroczny konkurs. Organizatorem ostrołęckiego konkursu jest Wydział Prewencji KMP w Ostrołęce. Oprócz wybierania najlepszego Państwa zdaniem dzielnicowego konkurs ma pomagać w zwiększeniu bezpieczeństwa na terenie naszego miasta i powiatu.

W IX już edycji konkursu, jedynym i bardzo ważnym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety, skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa.

Mieszkańcy naszego miasta i powiatu mogą oddawać swoje głosy w formie elektronicznej za pomocą strony internetowej KMP w Ostrołęce, link: ,,Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2017" - ANKIETA    oraz lokalnych mediów.

Przypominamy również, że na stronie KMP w Ostrołęce: Link: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wos/ w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY można znaleźć informacje o rewirach i kontaktach do wszystkich dzielnicowych ostrołęckiej komendy policji.

 Tegoroczny konkurs rozpoczął się 08 stycznia bieżącego roku i ma na celu na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej służby. W tegorocznym konkursie najwięcej dotychczas głosów otrzymał dzielnicowy z Goworowa asp. sztab. Sławomir Subczyński, natomiast łącznie oddano już 1005 głosów.

 

Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania z aplikacji ,,Moja Komenda”, która pozwala nam w bardzo łatwy i szybki sposób skontaktować się z ,,naszym” dzielnicowym oraz ,,Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, dzięki której każdy z nas może mieć wpływ na bezpieczeństwo w miejscu naszego zamieszkania.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 10 lutego 2018 roku. Zapraszamy do głosowania.

 


asp. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony