Aktualności

Koniec policyjnych działań ,, Andrzejki 2016- Trzeźwość i Narkotyki”

Data publikacji 01.12.2016

Blisko sześciuset kierujących pojazdami zbadano w ramach policyjnej akcji "Alkohol i narkotyki" na terenie miasta i powiatu ostrołęckiego. Działania zakończyły się dziś o godzinie 6:00.

W ciągu minionej doby policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce  przeprowadzili działania „Andrzejki 2016- Alkohol i Narkotyki” na terenie naszego miasta i powiatu. Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierujących oraz przypominali o zagrożeniach jakie niesie za sobą kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu.


W trakcie akcji zbadano trzeźwość łącznie 579 kierujących. Zatrzymano jednego, który w Myszyńcu  kierował samochodem daewoo będąc w stanie nietrzeźwości i z orzeczonym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zatrzymano również jednego rowerzystę, który zdecydował się na jazdę będąc pod wpływem alkoholu.

 

Pamiętajmy, że bez względu jakim pojazdem się poruszamy, to jazda pod wpływem alkoholu jest ogromnym niebezpieczeństwem nie tylko dla samych kierujących, ale też dla innych użytkowników dróg.

 

 

mł. asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony