Aktualności

Ostrołęcka Policja, Stowarzyszenie ,,Kto Jest Kto" i Radio OKO działali wspólnie dla najmłodszych

Data publikacji 04.12.2017

Organizatorami imprezy ,,Gwiazdka Łączy" było Stowarzyszenie ,,Kto Jest Kto" przy współpracy z Radiem OKO. Wśród zaproszonych gości obok Świętego Mikołaja był także przyjaciel wszystkich dzieci Komisarz Kurpik. A wszystko po to, aby na twarzach dzieci zagościł uśmiech. Jednoznacznie można stwierdzić, że założony cel został osiągnięty, jak co roku akcji towarzyszył uśmiech i dobra zabawa.

Po raz kolejny ostrołęccy policjanci wzięli udział w akcji skierowanej do dzieci z naszego miasta i powiatu. Akcja odbyła się wczoraj w ostrołęckim centrum kultury.

Na dzieci czekało wiele atrakcji. Wspomnieć można chociażby o Świętym Mikołaju, który tradycyjnie miał worek pełen upominków. Skoro akcja była skierowana do najmłodszych to na spotkaniu nie mogło zabraknąć Komisarza Kurpika dobrze znanego dzieciom.

Policjanci z zespołu do spraw profilaktyki społecznej i patologii przy okazji świetnej zabawy zwrócili uwagę na bezpieczne zachowanie na przejściu dla pieszych. Później odbyła się "sesja fotograficzna" z Komisarzem Kurpikiem.    

Projekt jest finansowany w ramach programu ,,Tu Mieszkam Tu Zmieniam.
 

 

asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony