Aktualności

Święto Służby Cywilnej

Data publikacji 21.11.2017

Dziś w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej, przypadającej na dzień 11 listopada. Z tej okazji Komendant Miejski Policji w Ostrołęce nadkom. Krzysztof Szymański wraz z kadrą kierowniczą zaprosił wszystkich pracowników na spotkanie, w trakcie którego złożył podziękowania za ich pracę na rzecz Policji, podziękował także za profesjonalizm i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych.

Podczas spotkania Szef ostrołęckich policjantów  podziękował zgromadzonym pracownikom za to, że każdego dnia z ogromnym poświęceniem wspierają oni funkcjonowanie ostrołęckiej komendy, która nie mogłaby sprawnie funkcjonować bez profesjonalnego korpusu służby cywilnej.

W tym wyjątkowym dniu Pan Komendant życzył również wszystkim zgromadzonym wielu sukcesów osobistych i zawodowych, a także  przygotował ,,słodką” niespodziankę.

W trakcie uroczystości miał miejsce również jeszcze jeden miły akcent.  Funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego za wzorowe pełnienie służby oraz duże zaangażowanie, m.in. podczas działań poszukiwawczych  zaginionych osób odebrał z rąk nadkom. Szymańskiego podziękowania przekazane od Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr Jarosława Szymczyka oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Tomasza Michułki.

 

asp. Tomasz Żerański

Oficer Prasowy

KMP w Ostrołęce

Powrót na górę strony