Aktualności

Poszukiwania desperata

Data publikacji 27.10.2017

Policjanci z Ostrołęki wczorajszej nocy poszukiwali mieszkańca naszego powiatu, który zabierając ze sobą niebezpieczne narzędzie wyszedł z domu. Mężczyzna opuszczając miejsce zamieszkania groził, że odbierze sobie życie. W poszukiwaniach desperata brali udział policjanci z kilku wydziałów ostrołęckiej komendy. Na szczęście 38-latek został odnaleziony przez policjantów z wydziału patrolowego, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj około godziny 21:00 policjanci zostali zaalarmowani przez nastolatka, że jego ojciec około 38- letni mieszkaniec naszego powiatu po domowej kłótni wyszedł z domu zabierając ze sobą nóż i najprawdopodobniej chcę popełnić samobójstwo.

 Już po kilku minutach od zgłoszenia na miejscu byli policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego oraz wydziału ruchu drogowego. Pod wskazany adres skierowano także funkcjonariuszy z dyżuru kryminalnego oraz nadzorującego służbą.

Mundurowi prowadzili poszukiwania pieszo, a także pojazdami służbowymi. ,,Krok po kroku” przeczesywali oni okoliczne lasy oraz tereny w rejonie rzeki.

 Poszukiwania utrudniała noc oraz opady deszczu. Informacja o zdarzeniu została przekazana również wszystkim patrolom na terenie Ostrołęki oraz naszego powiatu.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ostrołęckich funkcjonariuszy mężczyzna cały i zdrowy został odnaleziony w lesie około kilkuset metrów od miejsca swojego zamieszkania, został przekazany pod opiekę lekarzy.   

 

 

asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

 

 

Powrót na górę strony