Aktualności

Podejrzani o kradzież nie unikną odpowiedzialności

Data publikacji 28.08.2017

Intensywne działania prowadzone przez policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sprzętu rtv z jednego z domów na terenie naszego powiatu.

W czwartek około godziny 11:00 mundurowi z Myszyńca zostali poinformowani o kradzieży telewizora i komputera. Według wstępnych ustaleń do  kradzieży doszło około godziny 3:00 w nocy. Sprawcy dokonali kradzieży wykorzystując otwarte okno w jednym z pomieszczeń. Właściciel wartość strat oszacował na kwotę około 2000 tysięcy złotych.  

Dzięki sprawnym działaniom funkcjonariuszy jeszcze w tym samym dniu został zatrzymany 31 – letni mieszkaniec powiatu podejrzany o popełnienie tego przestępstwa, dzień później zatrzymano drugiego z mężczyzn 24 - letniego również mieszkańca naszego powiatu. Trafili oni do policyjnego aresztu.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom w minioną sobotę zarzutów dotyczących kradzieży.

Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu.


asp. Tomasz Żerański

KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony